2Pcs RT2-R1/DC24V Relay 6A 5 Pin 24V
★★★★★ 4.1 85 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by jobs.bookmydrones.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
relayStop Signal Relays2Pcs RT2-R1/DC24V Relay 6A 5 Pin 24V
  • relay
  • Stop Signal Relays
Model ENPNRMLEH
Brand Name ENPNRMLEH
Part Number ENPNRMLEH
Manufacturer ENPNRMLEH
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
85 ratings | 35 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (65)
4 stars
7% (6)
3 stars
4% (3)
2 stars
2% (2)
1 star
10% (9)